KS Orkan Dąbrówka Wielka - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Seniorzy wznawiają treningi - Poniedziałki na sali gimnastycznej w Dąbówce o 18:00 oraz na Orliku. WSZYSTKICH chętnych do gry zapraszamy--szczegóły u trenerów (zakładka kontakt).

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku!

Treningi czas zacząć...............

• autor: ksorkan, 2018-01-15 22:44

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ.

Inauguracyjny trening rozpoczynający  przygotowania Seniorów do rundy wiosennej już w PONIEDZIAEK o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej w szkole na Dąbrówce.

Kolejne treningi będą albo na sali (poniedziałek)  albo na Orliku (wtorki/czwartki ) – szczegóły  przekaże Trener na treningu.

Plan sparingów zarezerwowanych na ten moment:

11 luty- halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich (hala MOSiR),

18 luty – sparing z Andaluzja Brzozowice,

24 luty- sparing z Czarni Kozłowa Góra,

03 marzec- sparing z Orzeł Brzeziny

10/11 marzec – szukamy sparingpartnera

18 marzec- sparing z Orzeł Bobrowniki

Serdecznie zapraszamy zawodników obecnych, jak i  chętnych do zasilenia naszej drużyny.

.

1% podatku dla ORKANU!!

• autor: ksorkan, 2018-01-06 23:13

P R Z E K A Ż 1% PODATKU  dla KS ORKAN

Za pośrednictwem Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym" , KS ORKAN zbiera  środki z tytułu 1% podatku na rozwój sportu w Dąbrówce Wielkiej. Zachęcamy do przekazania 1% na rzecz rozwoju sportu w Dąbrówce Wielkiej - wystarczy tylko wypełniając roczne zeznanie podatkowe PIT wpisać w odpowiednich rubrykach:
a/  numer KRS 0000270261,
b/cel szczegółowy: KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 7574
Dla deklaracji PIT 37 są to odpowiednio rubryki J-K pozycje 137-141:

Z rozliczenia podatkowego za 2016 rok otrzymamy 2,5 tysiąca złotych, które przeznaczymy na współfinansowanie bieżącej działalności Klubu .

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Święta Bożego Narodzenia

• autor: ksorkan, 2017-12-22 21:58

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Klubu Orkan Dąbrówka Wielka składa Sponsorom Klubu, kadrze szkoleniowej, Zawodnikom, Członkom Stowarzyszenia i  wszystkim kibicom i sympatykom Klubu najserdeczniejsze życzenia  przeżycia zdrowych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku!!!

.

Juniorzy Orkanu

• autor: ksorkan, 2017-10-05 22:15

Bardzo dobrze w tegorocznych rozgrywkach radzi sobie nasza drużyna Juniorów pod wodzą Trenera Kuby Kubica.

W dotychczasowych 4 meczach drużyna odnotowała cztery zwycięstwa i prowadzi w tabeli:

KS Orkan-Piast Ożarowice 6:1,

Nitron Krupski M.-KS Orkan 3:8

KS Orkan-Górnik Bobrowniki 5:0

Unia Strzybnica- KS Orkan 2:5.

Gratulacje i tak 3mać!!!

W najbliższą niedzielę drużynę Juniorów Orkanu czeka wyjazdowe spotkanie z wiceliderem Rozbarkiem Bytom.

P O W O D Z E N I A  !!!

Zmiana trenerska.

• autor: ksorkan, 2017-09-27 21:29

Z dniem 26 września rozpoczęliśmy współpracę z Panem Robertem Jakóbczykiem, który objął funkcję I trenera naszej drużyny Seniorów.

Pan Robert w przeszłości był czynnym zawodnikiem m.in. takich klubów jak: Andaluzja Brzozowice, Górnik   Radlin, Naprzód Rydułtowy, Górnik Boguszowice, MKS Kuźnia Raciborska czy MKS Krzanowice.

Jako Trener drużyn seniorskich prowadził zespoły Tęczy Zendek (wprowadzając ją do A klasy w sezonie 2012/13) a także Orzeł Dąbie.

Panu Robertowi życzymy powodzenia w pracy w Orkanie (Jego sukces będzie i naszym sukcesem :-) )

Jednocześnie Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Panu Andrzejowi Jęczkowi za blisko 2-letnią współpracę, w trakcie której wprowadził nasz zespól w minionym sezonie do A klasy.   Życzymy powodzenia!

Terminarz rozgrywek A klasy

• autor: ksorkan, 2017-07-22 16:07

Podokręg bytomski udostępnił harmonogram rundy jesiennej rozgrywek A klasy.

Pierwszy mecz 20 sierpnia z Tempem Stolarzowice na własnym stadionie.

Szczegóły w zakładce po lewej stronie.

PIERWSZY TRENING

• autor: anitabas, 2017-06-27 22:12

W najbliższy czwartek 13 lipca o godzinie 18:00 drużyna seniorów Orkanu rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu w bytomskiej A klasie.
Rozgrywki ligowe rozpoczynają się w weekend 19/20 sierpnia (a wcześniej 15 sierpnia rozegrany zostanie mecz w ramach Pucharu Polski).
Na chwilę obecną zaplanowane są trzy mecze sparingowo-pucharowe przed rozpoczęciem sezonu.

Zapraszamy na treningi wszystkich dotychczasowych zawodników, jak i wszystkich chętnych chcących zasilić drużynę Orkanu .

KS Orkan Dąbrówka WielkaGKS Andaluzja Piekary Śląskie
KS Orkan Dąbrówka Wielka   GKS Andaluzja Piekary Śląskie