Buttony

Aktualności

Remis na na inaugurację

• autor: Red..., 2014-04-12 14:45

W minioną sobotę trampkarze rocznika 1999 zainaugurowali rozgrywki ligowe jednak nasza drużyna dopiero dziś wybiegła po raz pierwszy na boisko, aby walczyć o punkty. Mając pauzę już za sobą, dziś trampkarze Orkanu 1999 udali się na swój pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej sezonu 2013/14. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół APN GKS Andaluzja. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00 i zakończył się...

...wynikiem 3:3 oraz podziałem punktów. Do przerwy również wynik był remisowy 2:2. Tak więc po 70 minutach meczu, żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Sam mecz był typowym meczem walk jednak więcej okazji do zdobycia bramki mieli piłkarze Orkanu, którzy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji jakie wytworzyły się podczas gry. Oraz kilku sytuacji z rzutów wolnych zlokalizowanych pod linią „szesnastki” przeciwnika, z których należało zdobyć bramkę strzałem pod poprzeczkę przy bardzo niskim bramkarzu gospodarzy. Jednak jak się okazuje dla zawodników, którzy grają po kilka lat w piłkę, a na co dzień trenują w klasie sportowej po 10 godzin tygodniowo. Dodatkowo w przed dzień meczu takowe zagranie trenują około 20 minut na treningu i nie potrafią wykonać w meczu ligowym, to wielkie kariery piłkarskie i wielkie kluby o których marzą po zakończeniu gimnazjum pozostaną tylko i wyłącznie ich sferą marzeń. Kończąc optymistycznie należy po dzisiejszym meczu pochwalić Mikołaja Piekoszewskiego, który przebudził się z letargu i zdobywając hat-trika zapewnił punkt drużynie Orkanu 99 w konfrontacji z drużyną APN Andaluzja 2000. Następny mecz trampkarzy rocznika 1999 odbędzie się we wtorek 22.04.2014 o godzinie 16:00 na stadionie Orkanu. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Silesia Miechowice.