Derby i mecz o mistrzostwo i awans

• autor: sirwacekjr, 2014-10-25 23:48

W najbliższą niedzielę tj. 26.10.2014 o godzinie 11:00 juniorzy KS Orkan Dąbrówka Wielka rozegrają najważniejszy meczu w swojej dotychczasowej piłkarskiej (karierze) przygodzie. Mecz, który juniorzy Orkanu muszą wygrać, aby myśleć i mieć szansę na awans do III Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Przeciwnikiem naszej drużyn będzie zespół MOSiR Piekary Śląskie, który w dwóch ostatnich meczach doznał porażek 4:2 z drużyną Tęczy Zendek oraz 2:3 z zespołem Piasta Ożarowice. Kibicom, którzy mniej interesują się poczynaniami naszych juniorów pragniemy zaznaczyć, iż drużyna Piasta Ożarowice od początku sezonu depcze naszej drużynie juniorów po piętach gromadząc na swoim koncie jednakową ilość punktów ustępując jednak pod względem zdobytych i straconych bramek. Dodatkowy smaczek jutrzejszemu meczu juniorów dodaje fakt, iż...

...na ławkach trenerskich zasiądzie dwóch trenerów MOSiR Piekary – Artur Patoń, który w 2013 roku w plebiscycie miesięcznika „Nasze Piekary – Nasi Sportowcy” został wybrany przez mieszkańców miasta Piekary Śląskie najlepszym trenerem 2013 roku natomiast w drużynie KS Orkan Dąbrówka Wielka – Piotr Wacławczyk. Uczeń, którego z trenerem Arturem Patoniem łączy jeden z największych sukcesów XXI wieku w piekarskiej piłce nożnej, a mianowicie awans z drużyną Orła Białego Brzeziny Śląskie do Ligę Okręgowej w sezonie 2010/2011. Czy jutro drużyna juniorów z Dąbrówki Wielkiej potwierdzi, iż w rozgrywkach ligowych juniorów młodszych jest najlepsza w Piekarach Śląskich ? I czy uczeń przerośnie mistrza ?. Tego nie wiemy jednak serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, a w szczególności tych, którzy mniej interesują się rozgrywkami młodzieżowymi. Dodatkowym argumentem decydującym o wizycie na stadionie jest fakt, iż drużyna seniorów w mijającym weekendzie pauzowała, a głód piłki u prawdziwego kibica musi zostać zaspokojony. Więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy na mecz !!!

KOŃCZĄC PRZYPOMINAMY O DZISIEJSZEJ ZMIANIE CZASU Z GODZINY 3 NA 2

KIBICÓW ZAPRASZAMY NA MECZ NA GODZINĘ 11:00