Do samego końca !!!

• autor: Red..., 2015-10-04 14:57

Juniorzy KS Orkan Dąbrówka Wielka dziś o godzinie 11:00 rozegrali 7 kolejkę ligową rozgrywek Juniorów A1. Przeciwnikiem naszego Orkanu była ostatnia drużyna ligowej tabeli Iskra Lasowice. Po bardzo zaciętym meczu młodzież Orkanu...

...pokonała Iskrę Lasowice 3:2. Bramki dla Orkanu strzelali Paweł Gacki 2, oraz Korneliusz Sobala. Początek meczu nie ułożył się naszej drużynie, która pierwsza straciła bramkę. Gola dającego remis zdobył kapitalnym uderzeniem za 16 Paweł Gacki. Po przewie Iskra Lasowice znowu wyszła na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kilka minut później gola na 2:2 zdobył Kornel Sobala, który dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne tam pogubili się obrońcy, którzy zamiast wybić piłkę wpakowali sobie ją do własnej bramki. Kiedy wszystko wskazywało na to że mecz zakończy się remisem 2:2 piłkarze Orkanu nie rezygnowali grając do końca zdobyli bramkę na 3:2 autorstwa Pawła Gackiego. Który w odpowiednim momencie znalazł się w polu karnym i odbitą piłkę przez bramkarza wpakował do siatki dając wygraną swojemu zespołowi. Kończąc należy podziękować chłopakom za grę do samego końca bo dziś zasłużyli swoją grą na te zwycięstwo !. W następnym meczu juniorzy Orkanu zagrają 14.10.2015 (środa) z drużyną Orzeł Miedary.

W meczu z Iskrą zagrali: Bujak, Zieliński, Koryciorz, Krawczyk, Zakrzewski, Stobrawa, Szudy, Sobala 1, Ogłodek, Gacki 2, Figura