Uzupełniamy kadry seniorów i juniorów

• autor: Red.., 2015-11-11 19:51

Runda jesienna sezonu piłkarskiego 2015/2016 w „Klasie A” dobiegła końca. Nasza drużyna występująca w „Klasie A” ostatecznie po rundzie jesiennej zajęła 14 pozycję w ligowej tabeli z dziewięcioma punktami bilans to...

.. 2 wygrane 3 remisy i 11 porażek. Juniorzy natomiast po rundzie jesiennej są wiceliderami rozgrywek ligowych organizowanych przez Podokręg Bytom – Juniorzy A1 i na swoim koncie mają 24 punkty, a bilans meczy przedstawia się następująco 8 wygranych 0 remisów 3 porażki. Jak widać po wynikach i myśląc o wiosennej poprawie, która zwiastuje w przypadku seniorów marsz w górę tabeli docelowo 6 miejsce zapraszamy na zajęcia treningowe nowych zawodników, którzy mieli przerwę w grze, którzy źle czują się w swoich obecnych klubach, zawodników „Klasy B”, aby spróbowali swoich sił w rozgrywkach szczebel wyżej. Zapraszamy również juniorów z różnych klubów rocznik 1997-1998-1999 do naszego klubu w którym sztab szkoleniowy dba o rodzinną atmosferę. Na sam koniec zapraszamy również zawodników, którzy grają lub grali w lidze czwartej lub lidze okręgowej, a których sytuacja życiowa zmusza do ograniczenia ilości treningów jednak mają chęć pozostać w grze. Co oferuje KS Orkan Dąbrówka Wielka:

1. Doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę szkoleniową składającą się z trenerów Piotr Wacławczyk (licencja UEFA A), Andrzej Jęczek znany w Piekarach Śląskich z sukcesów jakie osiągał z drużyną Olimpi Piekary Śląskie (awans do 4 ligi)

2. Opiekę Fizjologiczną – Mierela Łapa

3. Szeroko rozumiane dobre warunki treningowe

4. Imprezy drużynowe

5. Jak również inne rzeczy składające się na możliwość realizacji swoich piłkarskich potrze

Zainteresowanych zawodników zapraszamy na zajęcia treningowe, które w miesiącu listopadzie i grudniu odbywać się będą na Orliku 2015 przy MG nr 4 Osiedle Powstańców Śląskich (Manhattan) w każdą środę 18:00 zbiórka oraz piątek 18:15 zbiórka.

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ 13.11.2015 PIĄTEK GODZINA 18:15 ZBIÓRKA.

W sobotę tj 14.11.2015 o godzinie 11:30 piłkarze KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELAK rozegrają mecz sparingowy w Psarach z ISKRĄ. Zbiórka na mecz godzina 10:15. Kończąc masz jakieś pytania dzwoń do trenera Piotr Wacławczyk 503 53 88 91.